ליווי פיננסי לתאגידים, עמותות וקיבוצים

לקוחותינו נהנים מידע רב הנצבר במשך שנים, הבא לידי ביטוי במודל העבודה הייחודי שלנו, הדוגל בראיית תמונה מלאה של ניהול העסק, התאגיד והארגון, הבנת הצרכים השונים והמשתנים לאורך השנים ויצירת מפת דרכים פיננסית המהווה מפתח לקבלת החלטות כלכליות חשובות.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

במציאות בה אנו פועלים כיום נדרשים בעלי העסקים להשקיע לא מעט מזמנם היקר בכל הקשור לתחום הפיננסי והכלכלי של העסק.

למרות היותם מקצוענים ובעלי מומחיות בתחום עיסוקם נדרשים בעלי העסקים בלא מעט פעמים לקבל הכוונה עסקית מגורם חיצוני שמתמחה בתחום ייעוץ פיננסי וכלכלי.

אנו מתמחים בייעוץ וליווי פיננסי לחברות  באמצעות צוות מקצועי של מומחים בעלי ניסיון רב מענפי ההשקעות,המימון, הביטוח והמיסוי.

לקוחותינו נהנים מידע רב הנצבר במשך שנים, הבא לידי ביטוי במודל העבודה הייחודי שלנו, הדוגל בראיית תמונה מלאה של ניהול העסק והתאגיד, הבנת הצרכים השונים והמשתנים לאורך השנים ויצירת מפת דרכים פיננסית המהווה מפתח לקבלת החלטות כלכליות חשובות.

 • מיפוי כולל של הנכסים הפיננסיים וקביעת מדיניות השקעה בהתייחס לכלל הנכסים
 • פתרונות ביטוח לאנשי מפתח, בכירים ובעלי שליטה
 • פתרונות ביטוח לתאגיד, הגנות וייעוץ מפני תקיפות סייבר, רכוש, חבויות מעבידים
 • ליווי פיננסי והצעות מימון לחברות ותאגידים
 • גיוסי הון ותיווך בין משקיעים לקרנות השקעה (P.E's, H.F's, V.C's)
 • ייעוץ מס (מיקור חוץ באמצעות BDO – זיו האפט )
 • ליווי וייעוץ משפטי (מיקור חוץ באמצעות משרדי עו"ד מתמחים)

ליווי כלכלי לתאגידים

מחלקת תאגידים מלווה גופים עסקיים בקבלת החלטות השקעה וניהול תזרימי ע"י שימוש במכשירי השקעה רבים ובשירותי מומחים מתחומי ההשקעות, הביטוח והמיסוי.

הליווי המקצועי יכול שיכלול השתתפות בוועדות השקעה כנציגות מטעם הארגון, קיום מכרזים ובחינת הצעות השקעה ומימון עבור אותן חברות, ליווי ובקרה אחר ההשקעות.

מגוון פתרונות ביטוח לעסקים

לעסקים שונים, צרכים ביטוחיים שונים ומגוונים.

לטרפז מגוון פתרונות ביטוח לעסקים המותאמים אישית לסוג העסק, הענף, והצרכים הייחודיים לעסק עצמו.

הפתרונות מותאמים לתאגידים, חברות בינוניות, חברות קטנות ועצמאים, ולכל הסקטורים העסקיים.

ביטוח לעסקים מאפשר התאמה אישית של רכיבי הביטוח לצרכי העסק, בהתאם לסוג העסק ולרמת הסיכון בה נמצא.

אנו מספקים מעטפת ביטוחית רחבה לתאגידים הכוללת בין היתר:

 • ביטוח חבות מעבידים.
 • ביטוח מפני אבדן רווחים.
 • ביטוח עסק (רכוש).
 • ביטוח אנשי מפתח.
 • ביטוח סייבר

שאלות ותשובות

מה כולל השירות לתאגידים ?

השירות ילווה בפגישות ושיחות תקופתיות עם לקוחות חברת "טרפז", במהלכן תיבחן אסטרטגיית הפעולה המתאימה ויבחרו הפתרונות האופטימליים לצרכי ורצון הלקוחות וכן ביצוע שינויים במידת הצורך.

בניית אסטרטגיות השקעה בהתאם לצרכי החברה בשילוב בין כלל גופי ההשקעה והמוצרים.

בחירת אפשרויות השקעה, ביצועי קיזוז ותכנון מס נכון, בניית אסטרטגיית השקעה לרבדים שונים (גיוס חוב והון, פיתוח עסקי, מיזוגים ורכישות, השקעות שונות וכו').

את ייעוץ המס יבצע רו"ח / יועץ מס מוסמך בשת"פ עם BDO.

מהו ביטוח חבות מעבידים ?

ביטוח חבות מעבידים מכסה את חבות המעביד כלפי עובדיו בגין פגיעה גופנית או מוות, שנגרמו כתוצאה מתאונה או מחלה, שאירעו תוך כדי ועקב העסקתם או עבודתם אצל המבוטח, וזאת מעבר לתשלום שמשלם המוסד לביטוח לאומי.

החבות המבוטחת הינה בשל נזקי גוף בלבד, וכן הפוליסה אינה מכסה נזקי רכוש העלולים להיגרם לעובד, גם אם נגרמו במהלך עבודתו בעסקו של המבוטח.

בנוסף, הפוליסה מכסה גם הוצאות משפט סבירות להגנה מפני תביעה שהגיש העובד כנגד המעביד.

מה זה ביטוח אנשי מפתח ?

ברבות מחברות ההייטק בהן מתבצעות השקעות הון מרוכז הידע אצל אדם בודד או חבר מצומצם של מפתחים ומתכנתים, בכדי לשמר את ההשקעה יידרשו הגופים המממנים ביטוח חיים לאיש המפתח בגובה השקעתם בחברה. הביטוח נועד להגן על השקעתם ועל המשכיות קיומה של החברה מפני מצב בו תופסק עבודתו של איש המפתח בחברה כתוצאה ממוות, חוסר יכולת תיפקוד או נכות תעסוקתית.

בביטוח אנשי מפתח המוטב הינו החברה שגם משלמת עבור הפרמיות לביטוח חייו של איש המפתח וזאת בשונה מביטוח חיים או מנהלים בו המבוטח הוא העובד והמוטבים הם שאריו, כלומר במקרה מוות או נכות העובד, החברה תקבל את כספי הביטוח הנקובים בפוליסה.

הביטוח נועד לפצות את החברה בגין נזקים כספיים שייגרמו לה עקב אובדנו של איש המפתח מחמת מוות או נכות. בקביעת סכום הביטוח שבו יבוטח איש המפתח, יש לבדוק מספר גורמים לגבי מהות הפגיעה העלולה להיגרם למשקיע או לחברה המבטחת וכן לכמת פגיעה זו לפיצוי כספי.

האם כל בעל עסק צריך ביטוח רכוש לעסקים ?

ביטוח הרכוש מגן על אנשים פרטיים, על בתי העסק וחברות מפני נזקים בלתי צפויים, כגון נזקי אש, סופה, סערה, רעידת אדמה וכדומה. בעקבות נזק, האדם הפרטי או בית העסק נכנס למצוקה כלכלית, והביטוח מהווה עבורו פתרון הכרחי.

חשוב מאוד לערוך ביטוח נכון העונה על צרכי המבוטח. הביטוח משמש אמצעי נוסף במסגרת ניהול הסיכונים של האדם הפרטי או החברה העסקית, והוא מיועד לכל אדם או גוף אשר עלול להינזק כספית כתוצאה מחשיפתו לאירוע ביטוחי.

לביטוח הרכוש מתחלק לשניים: נזק ישיר לרכוש המבוטח ונזק עקיף (נזק תוצאתי). ביטוח רכוש עבור נזק ישיר מכסה נזקים ממשיים ברכוש כמו נזקים לאחר שריפה, פריצה, נזקי טבע ועוד.

שירותים נוספים

ניהול פיננסי טרפז פיננסים

תכנון פיננסי ופנסיוני

אנו מעניקים ניהול פיננסי אישי, המותאם למדיניות ההשקעה וכולל פגישת עבודה תקופתית ועדכונים שוטפים על הנעשה בשוק ההון, פיקוח ובקרה על פעילות מנהלי תיקי ההשקעות (אם ישנם) וביצוע בדיקות נאותות להצעות השקעה . אנו מבצעים אופטימיזציה של המוצרים הפיננסיים השונים, להקטנת מרכיב העלויות ולמיקסום התשואה בתיק תוך בקרה על עמלות, הסדרים פיננסיים, ריביות בפיקדונות וחידוש הטבות.
תכנון פרישה טרפז פיננסים

ייעוץ ותכנון פרישה

התכנון והביטוח הפנסיוני מאפשרים לנו ליהנות מאיכות חיים גם בהגיענו לגיל השלישי, ולאפשר לעצמנו חיים נוחים ותפקוד עצמאי. מומחי טרפז ישמחו לסייע לך בתכנון העתיד הפנסיוני שלך ובבחירת אפיק ההשקעה המיטבי עבורך.
ייעוץ מס

ייעוץ מס בינלאומי וטיפול בהחזרי מס לשכירים ועצמאיים.

טרפז פיננסים היא אחת מבין החברות הבודדות המציעה ללקוחותיה שירות מקצועי וצמוד של רואי חשבון ויועצי מס אשר מלווים באופן שוטף ויומיומי את כל פעילות החיסכון , ההשקעות והביטוח ומביאים את התועלת ללקוח עד למקסימום האפשרי באמצעות תכנון מס נכון , יעיל וחכם שחוסך אלפי שקלים ללקוחותינו.

ליווי פיננסי לתאגידים, עמותות וקיבוצים

לקוחותינו נהנים מידע רב הנצבר במשך שנים, הבא לידי ביטוי במודל העבודה הייחודי שלנו, הדוגל בראיית תמונה מלאה של ניהול העסק, התאגיד והארגון, הבנת הצרכים השונים והמשתנים לאורך השנים ויצירת מפת דרכים פיננסית המהווה מפתח לקבלת החלטות כלכליות חשובות.

ניהול העושר המשפחתי לבעלי הון, בכירים ונושאי משרה

אנו מלווים את קבלת ההחלטות ואת הניהול השוטף של הנכסים ומשמשים כ"מנהל הכספים האישי" של הלקוח. השירות כולל את גיבוש האסטרטגיה וניהול מעקב שוטף אחר ההשקעות .

ביטוח וניהול סיכונים לבכירים, נושאי משרה ודירקטורים

אנחנו ב"טרפז" נעזור לך למפות את הסיכונים העיקריים העומדים בפנייך ובפני משפחתך ונגבש איתך את מסגרת ניהול הסיכונים המתאימה לך. אנו נדע להציע לך גידורי סיכונים שונים ולא צפויים כגון הגנות כספיות מפני מקרי מוות, אובדן כושר עבודה, סיכוני בכירים ומקצוע, סיכוני בריאות ושאר רעות חולות לא עלינו.
השקעות אלטרנטיביות

קרנות השקעה אלטרנטיביות

אנשי המקצוע בטרפז יוכלו לחשוף ולגוון את השקעותייך באמצעות קרנות גידור ונדל"ן. קרנות אקסקלוסיביות אלו, המתמחות בהשקעות אלטרנטיביות ואקזוטיות בארץ ובחו"ל, יעניקו להון הפיננסי שלך יציבות ויגדילו את הפוטנציאל לתשואות גבוהות בהשקעה סולידית ובטוחה, שאינה תלויה בתנודתיות של שווקי ההון.
ניהול השקעות בארץ ובחול

ניהול השקעות בארץ ובחו"ל

תכנון ובניית הרכב השקעה מיטבי המביא בחשבון את צרכיו של הלקוח תוך מיקסום יכולותיהם של גופי ההשקעה השונים. טרפז פועלת באמצעות צוות מקצועי של מנהלי השקעות מומחים ומנוסים מבתי ההשקעות המובילים בארץ ובעולם.

מחלקת הייטק וסיכוני סייבר

הצרכים המשתנים של ארגונים בכלל ושל חברות הייטק בפרט במאה ה-21 מחייבים חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא בכל הקשור לצרכי הארגון. לשם כך הקמנו בטרפז מחלקה ייעודית למתן ייעוץ ופתרונות לארגונים החל מחשיפה למתקפות סייבר דרך הצרכים הייחודיים של תעשיית ההייטק בישראל
ביטוח סייבר

ייעוץ וביטוח הגנות סייבר

כתוצאה ממתקפות סייבר על מערכות מחשב, עלולים להגרם נזקים כלכליים מסוגים שונים, החל מנזק עצמי לתאגיד, הגנה על שמו הטוב של התאגיד, הפרעה להתנהלות העסקית, הוצאות על פי דרישות רגולטוריות ועד תביעות משפטיות המוגשות על ידי צדדים שלישיים.