מחלקת הייטק וסיכוני סייבר

מחלקת הייטק וסיכוני סייבר

הצרכים המשתנים של ארגונים בכלל ושל חברות הייטק בפרט במאה ה-21 מחייבים חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא בכל הקשור לצרכי הארגון. לשם כך הקמנו בטרפז מחלקה ייעודית למתן ייעוץ ופתרונות לארגונים החל מחשיפה למתקפות סייבר דרך הצרכים הייחודיים של תעשיית ההייטק בישראל

 

start-1765843

האחריות על ניהול כל הפעילויות בסטארט-אפ, לרבות האחריות לניהול הפיננסי, מוטלת על היזמים, שבדרך כלל משמשים בשלבים הראשונים גם כמנהלי החברה. היזמים הטיפוסיים הם לרוב בעלי רקע וידע טכנולוגי או שיווקי.

אך למרות שבצדדי הפיתוח והשיווק היזמים שולטים, ניסיונם בניהול עניינים כספיים וכלכליים של הסטארט-אפ ושלהם עצמם לרוב אינו מספק.
מחלקת ההייטק והסייבר של טרפז תלווה אתכם בכל הקשור בהתנהלות הפיננסית שלכם, ושל הארגון שלכם תוך תשומת לב לצרכים המיוחדים ולסיכונים הנלווים לתהליך.

 

במסגרת שירותי המחלקה אנו מספקים ליווי כלכלי לחברות סטארט-אפ משלב הפרה-סיד ועד לאקזיט המיוחל

הכוללים בין היתר:

  • ניהול פיננסי אישי ליזמים ולמנהלים
  • ליווי כלכלי לחברות סטארט-אפ
  • ייעוץ מס בינלאומי וטיפול בהחזרי מס לשכירים ועצמאיים.
  • ביטוח אנשי מפתח והגנות ביטוחיות לאנשי הייטק
  • פתרונות ביטוח לתאגיד, הגנות וייעוץ מפני פגיעה בהמשכיות העסקית
  • ייעוץ וביטוח מפני התקפות סייבר
  • עזרה בגיוסי הון ותיווך בין משקיעים לקרנות השקעה ולאנג'לים

ליווי כלכלי לחברות סטארט-אפ משלב הפרה-סיד ועד לאקזיט המיוחל

ניהול פיננסי אישי ליזמים ולמנהלים

אנו מאמינים בגישת הניהול ההוליסטי לנכסי לקוח, שמטרתה לזהות את הצרכים המשתנים והסיכונים להם חשופים הלקוחות לאורך זמן ולהתאים להם את הפתרונות האופטימליים.

אנו נעזרים במערכות טכנולוגיות המתקדמות בענף, וצוות מומחים המונה אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

באמצעות הידע והכלים האלו נוכל לבנות עבורך מפה פיננסית אשר תהווה מפתח לקבלת החלטות בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית והביטוחית שלך.

קרא עוד

ליווי כלכלי לחברות סטארט-אפ

אנו מתמחים בייעוץ וליווי פיננסי לחברות באמצעות צוות מקצועי של מומחים בעלי ניסיון רב מענפי ההשקעות,המימון, הביטוח והמיסוי.

מחלקת ההייטק והסייבר מלווה גופים עסקיים בקבלת החלטות השקעה וניהול תזרימי ע"י שימוש במכשירי השקעה רבים ובשירותי מומחים מתחומי ההשקעות, הביטוח והמיסוי.
קרא עוד

ייעוץ מס בינלאומי וטיפול בהחזרי מס

טרפז פיננסים היא אחת מבין החברות הבודדות המציעה ללקוחותיה שירות מקצועי וצמוד של רואי חשבון ויועצי מס אשר מלווים באופן שוטף ויומיומי את כל פעילות החיסכון , ההשקעות והביטוח ומביאים את התועלת ללקוח עד למקסימום האפשרי באמצעות תכנון מס נכון , יעיל וחכם שחוסך אלפי שקלים ללקוחותינו.

מיקור חוץ באמצעות BDO – זיו האפטקרא עוד

ביטוח אנשי מפתח והגנות ביטוחיות לאנשי הייטק

אנחנו ב"טרפז" נעזור לך למפות את הסיכונים העיקריים העומדים בפנייך ובפני משפחתך ונגבש איתך את מסגרת ניהול הסיכונים המתאימה לך. אנו נדע להציע לך גידורי סיכונים שונים ולא צפויים כגון הגנות כספיות מפני מקרי מוות, אובדן כושר עבודה, סיכוני בריאות ושאר רעות חולות לא עלינו.

ביטוח אנשי מפתח והגנות ביטוחיות לאנשי הייטקבתי המשפט מרחיבים את האחריות האישית המוטלת על נושאי המשרה בתאגיד, ולכן יותר ויותר תביעות מוגשות לא רק כנגד התאגיד עצמו, אלא גם כנגד נושאי המשרה באופן אישי.

חובות נושא המשרה חלות כלפי מגוון רחב של תובעים פוטנציאליים, ביניהם התאגיד עצמו, בעלי מניות, עובדים, ספקים,, לקוחות, שכנים לעסק, בנקים וספקי אשראי, הרשות לניירות ערך, מס הכנסה, המשרד לאיכות הסביבה, הממונה על ההגבלים העסקיים ועוד גופים רבים אחרים.

פתרונות ביטוח לתאגיד, הגנות וייעוץ מפני פגיעה בהמשכיות העסקיתלעסקים שונים, צרכים ביטוחיים שונים ומגוונים. לטרפז מגוון פתרונות ביטוח לעסקים המותאמים אישית לסוג העסק, הענף, והצרכים הייחודיים לעסק עצמו.

הפתרונות מותאמים לתאגידים, חברות בינוניות, חברות קטנות ועצמאים, ולכל הסקטורים העסקיים.
ביטוח לעסקים מאפשר התאמה אישית של רכיבי הביטוח לצורכי העסק, בהתאם לסוג הארגון ולרמת הסיכון בה נמצא.

ייעוץ וביטוח מפני התקפות סייבר

כתוצאה ממתקפות סייבר על מערכות מחשב, עלולים ליהגרם נזקים כלכליים מסוגים שונים, החל מנזק עצמי לתאגיד, הגנה על שמו הטוב של התאגיד, הפרעה להמשכיות העסקית, הוצאות על פי דרישות רגולטוריות ועד תביעות משפטיות המוגשות על ידי צדדים שלישיים.

ייעוץ מקצועי להתגוננות מפני התקפות סייברייעוץ מקצועי מלווה ע"י חברות הייעוץ המובילות והוותיקות בתחומי אבטחת מידע, סיכוני טכנולוגיות המידע והמשכיות עסקית.

השילוב בין חברת טרפז לחברות הייעוץ המובילות בתחומי אבטחת מידע, סיכוני טכנולוגיות המידע והמשכיות עסקית, נותן מענה כולל לכל ההיבטים הנדרשים לניהול אבטחת המידע בארגון:

פתרונות ביטוח לתאגיד, הגנות וייעוץ מפני תקיפות סייברבשנים האחרונות אנו עדים לתופעה ההולכת וגוברת של אירועי סייבר בארץ ובעולם. התקפות הסייבר על מערך המחשוב והמידע עלולות לפגוע בנתונים ופעילות עסקית בעלת ערך רב.

עם התפתחות הסייבר, והתלות של ארגונים בתפקודו התקין, התפתחו סוגים חדשים של סיכונים למערכות המידע ותקשורת בין מחשבים, שחייבו ארגונים להיערך אחרת ולהתייחס לסיכוני סייבר כחלק ממערך הביטוח העסקי.

שירותים נלווים

על מנת לאפשר ליזמים ולמנהלי החברות כתובת אחת לצרכיהם אנו מספקים שירותי ראיית חשבון, ייעוץ חשבונאי כלכלי ועסקי, ליווי וייעוץ משפטי וכן ליווי בגיוסי הון ותיווך בין משקיעים לקרנות השקעה.
אנו נעזרים בשירותי מיקור חוץ של טובי המומחים , בינם פירמות ראיית חשבון ועריכת דין מהמובילות בישראל ובעולם.

מעוניינים במידע נוסף?

אנא מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם