קרנות השקעה אלטרנטיביות

אנשי המקצוע בטרפז יוכלו לחשוף ולגוון את השקעותייך באמצעות קרנות גידור ונדל"ן. קרנות אקסקלוסיביות אלו, המתמחות בהשקעות אלטרנטיביות ואקזוטיות בארץ ובחו"ל, יעניקו להון הפיננסי שלך יציבות ויגדילו את הפוטנציאל לתשואות גבוהות בהשקעה סולידית ובטוחה, שאינה תלויה בתנודתיות של שווקי ההון.

השקעות אלטרנטיביות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מדוע להשקיע בהשקעות אלטרנטיביות?

בתקופה זו, לאור הריביות הנמוכות בארץ ובעולם, עולה הצורך להגדיל את הגיוון והפיזור בתיקי ההשקעות באמצעות חשיפה להשקעות חכמות ואלטרנטיביות למוכר והשכיח.

בכוונה היא לפיזור ההשקעה באמצעות קרנות גידור ונדל"ן.

קרנות גידור

קרנות גידור (Hedge Funds) ידועות בתור אפיק השקעה אקסקלוסיבי, המיועד למשקיעים מהשכבה המבוססת ביותר של האוכלוסייה.

הסיבה לכך היא, שמדובר בקרנות מתוחכמות, אשר משקיעות בשוק ההון באופן המפחית את הסיכון להפסדים בתקופות של ירידות. אי לכך ובהתאם לזאת, הפופולריות של קרנות הגידור עולה דווקא כששווקי המניות מדשדשים ו/או יורדים.

תחום קרנות הגידור נוצר היסטורית, כאשר מנהלי השקעות מוכשרים עזבו את ניהול קרנות הנאמנות המסורתיות, והקימו קרן שתשקיע את כספם שלהם. בתוך כך, הם פעלו באסטרטגיות ושיטות השקעה ללא מגבלות של רגולציה, כאילו היו חברת השקעות עצמאית.

השיטה של חופש פעולה אפשרה שימוש  של שיטות מכירה בשורט, ארביטראז' על אג"חים ועל מניות, השקעה בחברות במצוקה, השקעה בשווקים מתעוררים, אופציות ונגזרות, לרבות על מטבעות, ריביות, סחורות, שימוש במינוף על ההשקעות, ושיטות נוספות המקובלות ומותרות בחברת השקעות, ואינן מותרות לקרן נאמנות.

השקעה במניות בשיטת הלונג בלבד מחייבת רכישה והמתנה עד שהמניה תעלה. בנוסף לכך, יכולת יצירת הרווחים תלויה בהשקעת מלוא הסכום. לעומת זאת, דמיינו לעצמכם, הוספת מימד של מכירה בחסר (שורט) לניהול ההשקעות. שיטה זו הניבה תשואות גבוהות מהרגיל, בייחוד בשווקים יורדים. בנוסף, כדי להקטין את הסיכונים שנטלו,  מנהלי ההשקעות אימצו שיטות של גידור –  (Hedging)  במטרה להגביל את הסיכון .

מטרת הגידור לאפשר הגבלת החשיפה לסיכונים, ובפועל חלק מקרנות הגידור מצליחות לגדר סיכונים טוב כל כך, עד כי תוצאותיהן יציבות בכל חודש וחודש, באופן שגרף השווי עולה בשיפוע קבוע וחיובי – גם בחודשים בהם השווקים יורדים.

באמצעות אנשי המקצוע בטרפז תוכל להיחשף לקרנות גידור אקסקלוסיביות, המתמחות בהשקעות לונג-שורט ובאסטרטגיות שונות בארץ ובחו"ל, אשר יעניקו להון הפיננסי שלך יציבות ויגדילו את הפוטנציאל לתשואות גבוהות בהשקעה סולידית ובטוחה, שאינה תלויה בתנודתיות של שווקי ההון.

קרנות נדל"ן

את סיכוני ההשקעות רצוי לפזר בנוסף גם לתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל, אשר נחשב לסולידי יחסית מאשר שווקי ההון בארץ ובעולם.

קרנות הריט מאגדות קבוצה של משקיעים שביחד בעצם רוכשים את הנכסים השוטפים (בכספי כל המשקיעים ובכספי הלוואות שהקרן לוקחת). המנגנון מזכיר את מנגנון קרנות הנאמנות – כולם שותפים בקרן הנאמנות (בהשקעות קרן הנאמנות בחשבון המשותף) לפי חלקם בקרן.

כמו בקרן נאמנות כל אדם משקיע לפי רצונו, כאשר המכלול אמור להיות משמעותי מספיק בכדי לנהל אופרציה של השקעות בנדל"ן.

הקרן משקיעה במספר נכסים (לרוב מספר רב של נכסים תלוי בקרן עצמה), כך שגם הסיכון של המשקיעים מצטמצם – לא רוכשים נכס אחד במיליונים אלא מפזרים השקעה (בכל סכום שתרצו) על פני מספר נכסים.

באמצעות אנשי המקצוע בטרפז תוכל להיחשף לקרנות אקסקלוסיביות, המתמחות בהשקעות נדל"ן אטרקטיביות בארץ ובחו"ל, אשר יעניקו להון הפיננסי שלך יציבות ויגדילו את הפוטנציאל לתשואות גבוהות בהשקעה סולידית ובטוחה, שאינה תלויה בתנודתיות של שווקי ההון.

שירותים נוספים

ניהול פיננסי טרפז פיננסים

תכנון פיננסי ופנסיוני

אנו מעניקים ניהול פיננסי אישי, המותאם למדיניות ההשקעה וכולל פגישת עבודה תקופתית ועדכונים שוטפים על הנעשה בשוק ההון, פיקוח ובקרה על פעילות מנהלי תיקי ההשקעות (אם ישנם) וביצוע בדיקות נאותות להצעות השקעה . אנו מבצעים אופטימיזציה של המוצרים הפיננסיים השונים, להקטנת מרכיב העלויות ולמיקסום התשואה בתיק תוך בקרה על עמלות, הסדרים פיננסיים, ריביות בפיקדונות וחידוש הטבות.
תכנון פרישה טרפז פיננסים

ייעוץ ותכנון פרישה

התכנון והביטוח הפנסיוני מאפשרים לנו ליהנות מאיכות חיים גם בהגיענו לגיל השלישי, ולאפשר לעצמנו חיים נוחים ותפקוד עצמאי. מומחי טרפז ישמחו לסייע לך בתכנון העתיד הפנסיוני שלך ובבחירת אפיק ההשקעה המיטבי עבורך.
ייעוץ מס

ייעוץ מס בינלאומי וטיפול בהחזרי מס לשכירים ועצמאיים.

טרפז פיננסים היא אחת מבין החברות הבודדות המציעה ללקוחותיה שירות מקצועי וצמוד של רואי חשבון ויועצי מס אשר מלווים באופן שוטף ויומיומי את כל פעילות החיסכון , ההשקעות והביטוח ומביאים את התועלת ללקוח עד למקסימום האפשרי באמצעות תכנון מס נכון , יעיל וחכם שחוסך אלפי שקלים ללקוחותינו.

ליווי פיננסי לתאגידים, עמותות וקיבוצים

לקוחותינו נהנים מידע רב הנצבר במשך שנים, הבא לידי ביטוי במודל העבודה הייחודי שלנו, הדוגל בראיית תמונה מלאה של ניהול העסק, התאגיד והארגון, הבנת הצרכים השונים והמשתנים לאורך השנים ויצירת מפת דרכים פיננסית המהווה מפתח לקבלת החלטות כלכליות חשובות.

ניהול העושר המשפחתי לבעלי הון, בכירים ונושאי משרה

אנו מלווים את קבלת ההחלטות ואת הניהול השוטף של הנכסים ומשמשים כ"מנהל הכספים האישי" של הלקוח. השירות כולל את גיבוש האסטרטגיה וניהול מעקב שוטף אחר ההשקעות .

ביטוח וניהול סיכונים לבכירים, נושאי משרה ודירקטורים

אנחנו ב"טרפז" נעזור לך למפות את הסיכונים העיקריים העומדים בפנייך ובפני משפחתך ונגבש איתך את מסגרת ניהול הסיכונים המתאימה לך. אנו נדע להציע לך גידורי סיכונים שונים ולא צפויים כגון הגנות כספיות מפני מקרי מוות, אובדן כושר עבודה, סיכוני בכירים ומקצוע, סיכוני בריאות ושאר רעות חולות לא עלינו.
השקעות אלטרנטיביות

קרנות השקעה אלטרנטיביות

אנשי המקצוע בטרפז יוכלו לחשוף ולגוון את השקעותייך באמצעות קרנות גידור ונדל"ן. קרנות אקסקלוסיביות אלו, המתמחות בהשקעות אלטרנטיביות ואקזוטיות בארץ ובחו"ל, יעניקו להון הפיננסי שלך יציבות ויגדילו את הפוטנציאל לתשואות גבוהות בהשקעה סולידית ובטוחה, שאינה תלויה בתנודתיות של שווקי ההון.
ניהול השקעות בארץ ובחול

ניהול השקעות בארץ ובחו"ל

תכנון ובניית הרכב השקעה מיטבי המביא בחשבון את צרכיו של הלקוח תוך מיקסום יכולותיהם של גופי ההשקעה השונים. טרפז פועלת באמצעות צוות מקצועי של מנהלי השקעות מומחים ומנוסים מבתי ההשקעות המובילים בארץ ובעולם.

מחלקת הייטק וסיכוני סייבר

הצרכים המשתנים של ארגונים בכלל ושל חברות הייטק בפרט במאה ה-21 מחייבים חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא בכל הקשור לצרכי הארגון. לשם כך הקמנו בטרפז מחלקה ייעודית למתן ייעוץ ופתרונות לארגונים החל מחשיפה למתקפות סייבר דרך הצרכים הייחודיים של תעשיית ההייטק בישראל
ביטוח סייבר

ייעוץ וביטוח הגנות סייבר

כתוצאה ממתקפות סייבר על מערכות מחשב, עלולים להגרם נזקים כלכליים מסוגים שונים, החל מנזק עצמי לתאגיד, הגנה על שמו הטוב של התאגיד, הפרעה להתנהלות העסקית, הוצאות על פי דרישות רגולטוריות ועד תביעות משפטיות המוגשות על ידי צדדים שלישיים.